Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Aktualności

Sportowy i Wesoły Dzień Dziecka w Sp Kowale

Nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali zabawy i zawody z okazji Dnia Dziecka. Rada Rodziców przyłączyła się do organizacji. Zorganizowano zbiórkę gadżetów, rodzice pomogli przy konkurencjach oraz lodach a Prezydium RR zaprosiło do współpracy okoliczne przedsiębiorstwa. Dzięki ich pomocy, przekazaniu zabawek i gadżetów, kubków , pluszaków , plecaków , worków i innych rozdano ponad 126 nagrud – dla wygranych w konkurencjach. W imieniu szczęśliwych Dzieci dziękujemy za hojność i współpracę:

Carrefour Przywidzka , Victoria-Sport Bąkowo , CK Bolwing Kowale, Świat Ucznia wCentrum Kowale,

Firmie Gait , Gdańskie Autobusy I tramwaje , Pizzeria Saporino, Amar i Maj , Bruno Tassi, Pko Region Gdańsk , Sołectwo Kowale , Pizza 105 , Managa,

Rada Rodziców składa GRATULACJE i PODZIĘKOWANIA Nauczycielom zaangażowanym w zawody oraz Rodzicom, którzy w tym dniu mogli poświęcić czas na pomoc w szkole. Bez Sponsorów oraz Was ten dzień nie byłby tak udany !

  

 

 

 

 

Szkolny kącik łakoci

Miło nam poinformować, że na koniec roku szkolnego 2021/2022 Rada Rodziców przygotowała dla naszych uczniow kilka prezentów. Fundatorem plecaków wraz z wyposażeniem jest ,,grupaprogres". Dziękujemy:))

 

          

 

„To już zaraz... tuż... tuż... Egzamin ósmoklasisty za moment. Wszyscy trzymamy kciuki za naszych Uczniów -  Rodzice, Rada Rodziców oraz całe Grono Pedagogiczne. W szkole pojawiły się plakaty na szczęście, aby choć odrobinę dodać dzieciom siły i otuchy.  

SZKOŁA SIĘ ZMIENIA I NABIERA BARW.

 To wszystko dzięki firmie DEKORNIK ( dekornik.com; ; @dekornik ) Dziękujemy za przekazanie materiałów do udekorowania korytarzy i gabinetu pedagoga.  Niektóre ze ścian w szkole od ferii są już bardziej kolorowe, a gabinet pedagoga jest tez zyskał parę elementów kolorowych i  przyjaznych dzieciom.

Wśród przekazanych materiałów mamy: tapety – do dziecięcej twórczości ( nabiorą w przyszłości barw), naklejki kropeczki – wesołe i kolorowe, duża mapa ścienna wraz z całą listą zwierząt, które służą za drogowskaz dla dzieci na korytarzu w kierunku pokoju nauczycielskiego.

Dziękujemy firmie #dekornik – za dobre serce, otwartość. Mamy nadzieję, że udowodniliśmy, iż produkty przez firmę oferowane są zastosowania wszechstronnego i zawsze przyjazne dzieciom. Na twarzach dzieci w szkole pojawił się szeroki uśmiech. J

Firma otrzymuje miano FIRMY PRZYJAZNEJ Uczniom w Szkole Podstawowej w Kowalach.

Duże podziękowania również dla jednej z mam (Olu dziękujemy!) dzięki której współpraca była możliwa.

Zrobienia projektu i rozmieszczenia dekoracji w szkole podjęła się jedna z Pań Nauczycielek – Dziękujemy za poświęcony czas oraz pracę.

Zapraszamy do oglądania galerii, a przede wszystkim zapraszamy na stronę firmy #dekornik – może któryś z produktów przypadnie Państwu do gustu.

   

Data dodania: 2022-07-05 19:20:57
Data edycji: 2023-06-14 10:57:01
Ilość wyświetleń: 450

Dzieje chemii i przemysłu chemicznego biegną dalej naprzód! W tej dziedzinie nie ma ani stacji końcowej, ani stanu nasycenia, ani skrzepnięcia fali wielkiej ewolucji.

Eugeniusz Kwiatkowski
Gmina Kolbudy
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej