Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Wychowawcy

Lista wychowawców klas w roku szkolnym 2023/2025

 

 

L.p.

Klasa

Wychowawca

Nauczyciel Wspomagający

1.      

1a

Pianka Anna

Fijałkowska Martyna

2.      

1b

Adamczyk Magdalena

 

3.      

1c

Gryniewicz Grażyna

 

4.      

1d

Wojnarowska Aleksandra 

Zdybel Anna

5.      

1e

Rzepka Anna

 

6.      

1f

Lewandowska Oliwia

 

7.      

1g

Jeske – Bąk Patrycja

 

8.      

1h

Kulaszewicz Mariola

 

9.      

1i

Cenacewicz Agnieszka

 

10.   

2a

Więcław Bożena

Pietruszka Magdalena

11.   

2b

Skałuba Katarzyna

 

12.   

2c

Wasilewska Karolina

 

13.   

2d

Zielonka Bożena

 

14.   

2e

Wawrzyniak Kalina

 

15.   

2f

Wrycza Patrycja

 

16.   

2g

Gosz Magdalena

Zdybel Anna

17.   

2h

Borkowska Jolanta

 

18.   

2i

Drewicz – Pesta Aleksandra

 

19.   

3a

Krenska Kinga

Hinc Aldona

20.   

3b

Ściuk Barbara

 

21.   

3c

Kulpaczyńska Paulina

 

22.   

3d

Jelonkiewicz Barbara

 

23.   

3e

Kotkowska Kamila

Szewczyk Paulina

24.   

3f

Kaszubowska – Kądziela Natalia

 

25.   

3g

Popowicz Magdalena

 

26.   

3h

Muszarska Kaja

 

27.   

3i

Lubiejewska Magdalena

Szewczyk Paulina

28.   

4b

Walenciak Aleksandra

Walenciak Aleksandra

29.   

4c

Surmacz Alicja

Lis Mariusz

30.   

4d

Karczewska Ewa

 

31.   

4e

Maciejewska Karolina

 

32.   

4f

Hejmowska Manuela

 

33.   

4g

Radke Małgorzata

Radke Małgorzata

34.   

4h

Kłujszo Mariusz

Szczodrowska Katarzyna

35.   

4i

Dębska Edyta

 

36.   

5a

Lis Mariusz

Lis Mariusz

37.   

5b

Stańczuk Emilia

 

38.   

5c

Średzińska Izabela

 

39.   

5d

Stasiak Agnieszka

 

40.   

5e

Kraus Joanna

Kraus Joanna

41.   

5f

Aszyk Małgorzata

 

42.   

5g

Labudda Anna

 

43.   

5h

Kiczorowska Agnieszka

 

44.   

5i

Linstedt Janina

 

45.   

6a

Suchomska Monika

Kamiński Marcin

46.   

6b

Duda Magdalena

Ormińska Bożena

47.   

6c

Sadownik Małgorzata

 

48.   

6d

Sykutera Emilia

 

49.   

6e

Rafalska Anna

Jarnot Karolina

50.   

6f

Kiełpińska Ewa

Jarnot Karolina

51.   

6g

Łuczak Anna

 

52.   

6h

Browarczyk Joanna

Szrajnert Marzena

53.   

6i

Modrzejewski Filip

 

54.   

7a

Grechuta Karolina

Tofil Elżbieta

Trzebiatowska Karolina

55.   

7b

Golec Justyna

 

56.   

7c

Bortkiewicz Mariola

 

57.   

7d

Halman Bartosz

Złotowska Grażyna

58.   

7e

Radwańska Emilia

 

59.   

8a

Wegner Aleksandra

Czepiel Małgorzata

60.   

8b

Domurad Iwona

 

61.   

8c

Wiercioch Marzena

 

62.   

8d

Sternicka Lidia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Data dodania: 2023-09-01 09:00:00
Data edycji: 2023-09-05 22:13:00
Ilość wyświetleń: 2036

Dzieje chemii i przemysłu chemicznego biegną dalej naprzód! W tej dziedzinie nie ma ani stacji końcowej, ani stanu nasycenia, ani skrzepnięcia fali wielkiej ewolucji.

Eugeniusz Kwiatkowski
Gmina Kolbudy
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej