80-180 Kowale
ul. Apollina 7
Lista nauczycieli w roku szkolnym 2023/2024
L.p. |
Nazwisko i imię nauczyciela |
1. |
Adamczyk Magdalena |
2. |
Aszyk Małgorzata |
3. |
Bednarek Marta |
4. |
Berg Monika |
5. |
ks. Blok Marcin |
6. |
Boniecka Malgorzata |
7. |
Borkowska Jolanta |
8. |
Bortkiewicz Mariola |
9. |
Browarczyk Joanna |
10. |
Brych Anna |
11. |
Brzeska Monika |
12. |
Cenacewicz Agnieszka |
13. |
Ceranowska Bernadeta |
14. |
Czepiel Małgorzata |
15. |
Dębska Edyta |
16. |
Dombrowska Bogusława |
17. |
Domurad Iwona |
18. |
Drewicz – Pesta Aleksandra |
19. |
Duda Magdalena |
20. |
Dyduch Magdalena |
21. |
Ficek Tomasz |
22. |
Fijałkowska Martyna |
23. |
Flis Anna |
24. |
Gajewska Ewa |
25. |
Golec Justyna |
26. |
Gosz Magdalena |
27. |
Grechuta Karolina |
28. |
Gryniewicz Grażyna |
29. |
Halman Bartosz |
30. |
Hinc Aldona |
31. |
Jadanowski Artur |
32. |
Jadczak Agnieszka |
33. |
Janiszewska Marta |
34. |
Jarnot Karolina |
35. |
Jelonkiewicz Barbara |
36. |
Jeske- Bąk Patrycja |
37. |
Kamiński Marcin |
38. |
Karczewska Ewa |
39. |
Karłowska Tamara |
40. |
Kaszubowska – Kądziela Natalia |
41. |
Kiczorowska Agnieszka |
42. |
Kiełpińska Ewa |
43. |
Kloska Piotr |
44. |
Kłujszo Mariusz |
45. |
Kocik Szymon |
46. |
Kołpak Dorota |
47. |
Konieczna Karolina |
48. |
Kotkowska Kamila |
49. |
Kowalski Adrian |
50. |
Kozioł Przemysław |
51. |
Krasowska Marzena |
52. |
Kraus Joanna |
53. |
Krawczyk Joanna |
54. |
Kreft Anna |
55. |
Krenska Kinga |
56. |
Kropisz Manuela |
57. |
Krupa Barbara |
58. |
Kulaszewicz Mariola |
59. |
Kulpaczyńska Paulina |
60. |
Labudda Anna |
61. |
Lange Katarzyna |
62. |
Lewandowska Oliwia |
63. |
Linstedt Janina |
64. |
Lis Mariusz |
65. |
Lizak Tomasz |
66. |
Loose – Kulinkowska Katarzyna |
67. |
Lototska Anna |
68. |
Lubiejewska Magdalena |
69. |
Łuczak Anna |
70. |
Maciejewska Karolina |
71. |
Mierzejewska Paulina |
72. |
Mikuczyńska Karolina |
73. |
Modrzejewski Filip |
74. |
ks. Mordka Łukasz |
75. |
Muszarska Kaja |
76. |
Nawrocka Elżbieta |
77. |
Nikołajuk Zbigniew |
78. |
Nowińska Oliwia |
79. |
Okroy Elżbieta |
80. |
Ormińska Bożena |
81. |
Pianka Anna |
82. |
Piechowska – Bugajska Joanna |
83. |
Pietruszka Magdalena |
84. |
Popowicz Magdalena |
85. |
Przybycień Andrzej |
86. |
Przybyszewska Magdalena |
87. |
Radke Małgorzata |
88. |
Radwańska Emilia |
89. |
Różańska Agnieszka |
90. |
Rzepka Anna |
91. |
Sadownk Małgorzata |
92. |
Sadura Natalia |
93. |
ks. Siedlec Marek |
94. |
Sikorska Aleksandra |
95. |
Sitarczyk Dawid |
96. |
Siwińska Urszula |
97. |
Skałuba Katarzyna |
98. |
Skupin Halina |
99. |
ks. Słomka Artur |
100. |
Sowa Sylwia |
101. |
ks. Sprengel Marcin |
102. |
Stańczuk Emilia |
103. |
Stasiak Agnieszka |
104. |
Sternicka Lidia |
105. |
Subotowicz – Bychowska Monika |
106. |
Suchomska Monika |
107. |
Surmacz Alicja |
108. |
Sykutera Emilia |
109. |
Szarkowska Katarzyna |
110. |
Szarmach Hanna |
111. |
Szczodrowska Katarzyna |
112. |
Szczudło Wojciech |
113. |
Szewczyk Paulina |
114. |
Szrajnert Marzena |
115. |
Szulist Patrycja |
116. |
Szwaracka Aleksandra |
117. |
Szwarc Agnieszka |
118. |
Ściuk Barbara |
119. |
Średzińska Izabela |
120. |
Tofil Elżbieta |
121. |
Tomkowska Anna |
122. |
Trzebiatowska Karolina |
123. |
Walenciak Aleksandra |
124. |
Wasilewska Karolina |
125. |
Wasilewska Malwina |
126. |
Wawrzyniak Kalina |
127. |
Wegner Aleksandra |
128. |
Węsierski Stanisław |
129. |
Wiercioch Marzena |
130. |
Więcław Bożena |
131. |
Wojnarowska Aleksandra |
132. |
Wojniłowicz Edyta |
133. |
Wójcik Szymon |
134. |
Wrycza Patrycja |
135. |
Zdybel Anna |
136. |
Zielonka Bożena |
137. |
Złotowska Grażyna |
Dzieje chemii i przemysłu chemicznego biegną dalej naprzód! W tej dziedzinie nie ma ani stacji końcowej, ani stanu nasycenia, ani skrzepnięcia fali wielkiej ewolucji.
80-180 Kowale
ul. Apollina 7