Talenciaki

Szanowni Rodzice i Sympatycy Szkoły Podstawowej w Kowalach,

w ubiegłym roku wzięliśmy udział w akcji „Szkoły pełne talentów”. Dzięki Państwa wsparciu i aktywności w zbieraniu „talenciaków”, nasi uczniowie otrzymali: dodatkowy sprzęt sportowy, pomoce dydaktyczne, a także artykuły papiernicze (zdjęcia niektórych poniżej).

Bardzo serdecznie dziękujemy, w imieniu Uczniów, Nauczycieli i Dyrekcji.

W tym roku również wszyscy wspólnie przystąpmy do akcji, przynosząc radość i uśmiech nam wszystkim.

W obu portierniach naszej szkoły zostały ustawione pudełka, do których można wrzucać „talenciaki”.

Zachęcamy do udziału. Trzymamy kciuki, aby dzięki Państwa zaangażowaniu, pojawiły się w naszej szkole nowe pomoce dydaktyczne i dodatkowy sprzęt sportowy.

Data dodania: 2023-09-14 21:39:56
Data edycji: 2023-09-14 21:45:17