Zapraszamy na warsztaty

? 8-9 czerwca 2024 roku, 9:00-16:00/17:00

K O C H A J  S I E B I E  S A M E G O
W A R S Z T A T  A K C E P T A C J I  S I E B I E

Pewien Indianin nauczał swoje wnuki: "Wewnątrz każdego człowieka toczy się straszna walka. Walczą ze sobą dwa wilki. Jeden reprezentuje strach, poczucie winy, poczucie niższości, kłamstwa, fałszywą dumę, poczucie wyższości i ego. Drugi to miłość, radość, współczucie, akceptowanie siebie, pokój, empatia i poczucie własnej wartości." Jedno z dzieci zapytało: "A który wilk wygra?" Indianin odpowiedział:
"Ten, którego nakarmisz."

Cele:
• Refleksja i poszerzenie wiedzy na temat akceptacji siebie
• Poznanie siebie i swoich mocnych stron
• Autodiagnoza poczucia własnej wartości
• Ćwiczenia wspierające podnoszenie samooceny

Tematyka zajęć:
• Czym jest akceptacja siebie i do czego służy?
• Jakie są źródła i skutki nieakceptowania siebie?
• Jak "nakarmić" poczucie własnej wartości?

Dla kogo:
Warsztat skierowany jest do każdego, kto chciałby przyjrzeć się swojemu poczuciu własnej wartości, poszerzyć wiedzę i refleksje na ten temat, a przede wszystkim pokochać samego siebie i stać się swoim przyjacielem.
Metody pracy:
Podczas warsztatu wykorzystywane są aktywne metody pracy oparte na założeniu uczenia się przez doświadczenie. Wiedza i umiejętności zdobywane będą w trakcie mini-wykładów, dyskusji, burzy mózgów, wymiany doświadczeń i innych ćwiczeń indywidualnych i grupowych.

?️ Jankowo Gdańskie, ul. Conradiego 9, świetlica wiejska (za paczkomatem)

Warsztaty są darmowe dla mieszkańców Gminy Kolbudy.

Kilka słów o prowadzącej:

Sara Katulska - Jestem psychoterapeutą, trenerem umiejętności społecznych i pedagogiem. Zajmuję się terapią indywidualną oraz prowadzeniem grup i warsztatów rozwoju osobistego. Współpracuję z Ośrodkiem Psychoterapii i Rozwoju Uniwersum w Gdyni oraz z Ośrodkiem Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie. Ukończyłam Kurs Poradnictwa Psychologicznego; Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego oraz Studium Treningu Interpersonalnego. Jestem absolwentką czteroletniej Szkoły Psychoterapii w nurcie humanistyczno – doświadczeniowym w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra w Warszawie. Odbyłam 300 godzin stażu klinicznego w Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. Stanisława Kryzana w Starogardzie Gdańskim oraz ponad 250 godzin stażu trenerskiego w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra w Warszawie. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Terapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej Stowarzyszenie Intra.
Posiadam certyfikat trenera focusingu i terapeuty zorientowanego focusingowo wydane przez The International Focusing Institute w Nowym Jorku.

Pytania i zapisy: fundacjaanimusz@gmail.com / 511 088 096

Data dodania: 2024-05-22 08:57:42