Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Konsultacje

Konsultacje dla rodziców i uczniów

 

Imię Nazwisko Dzień tygodnia Godzina rozpoczęcia Godzina zakończenia Sala
Sabina Leyk - Kania Wtorek 15:30 16:30 205
Dobromira  Brzezińska Środa 15:30 16:30 208
Beata Filińska Wtorek 15:30 16:30 207
Ewa Kowalska Poniedziałek 15:30 16:30 208
Beata Wilczek Czwartek 15:30 16:30 207
Magdalena Adamczyk Czwartek 15:30 16:30 113
Małgorzata Aszyk Środa 15:30 16:30 221
Marta Bednarek Czwartek 16:30 17:30 Aula
Monika Berg Czwartek 16:00 17:00 Pokój nauczycielski
Marcin Blok Wtorek 15:30 16:30 228
Małgorzata  Boniecka Wtorek 15:30 16:30 Pokój nauczycielski
Jolanta Borkowska Czwartek 16:00 17:00 113
Mariola Bortkiewicz Środa 15:30 16:30 218
Joanna Browarczyk Czwartek 15:30 16:30 222
Anna Brych Środa 17:00 18:00 25
Monika Brzeska Środa 16:00 17:00 103
Agnieszka Cenacewicz Czwartek 16:00 17:00 20
Bernadeta Ceranowska Poniedziałek 18.30 19.30 218
Małgorzata  Czepiel Wtorek 16:00 17:00 219
Edyta Dębska Poniedziałek 16:00 17:00 124
Bogusława Dombrowska Środa 16:30 17:30 Aula
Iwona Domurad Środa 15:30 16:30 218
Aleksandra  Drewicz-Pesta  Czwartek 16:00 17:00 115
Magdalena Duda Czwartek 16:00 17:00 217
Magdalena Dyduch Czwartek 17:00 18:00 Aula
Małgorzata  Dymitrowska Wtorek 16:00 17:00 104
Tomasz Ficek Piątek 17:00 18:00 Aula
Martyna  Fijałkowska Czwartek 16:00 17:00 13
Anna  Flis  Czwartek 16:00 17:00 106
Ewa Gajewska Wtorek 17:00 18:00 29
Justyna Golec Poniedziałek 19:30 20:30 218
Magdalena Gosz Czwartek 16:00 17:00 026
Karolina  Grechuta Wtorek 16:00 17:00 Pokój trenerów 
Grażyna  Gryniewicz Poniedziałek 16:00 17:00 120
Bartosz Halman Wtorek 15:30 16:30 225
Aldona Hinc Wtorek 16:00 17:00 014
Artur Jadanowski Środa 15:30 16:30 13
Agnieszka  Jadczak  Piątek 16:00 17:00 027
Marta Janiszewska Poniedziałek 17:00 18:00 116
Karolina Jarnot Poniedziałek 15:30 16:30 226
Barbara  Jelonkiewicz Poniedziałek 16:00 17:00 112
Patrycja Jeske-Bąk Czwartek 16:05 17:05 014
Marcin  Kamiński Piątek 16:50 17:50 124
Ewa Karczewska Piątek 15:30 16:30 214
Tamara  Karłowska Poniedziałek 15:30 16:30 106
Natalia  Kaszubowska Piątek 16:00 17:00 118
Agnieszka Kiczorowska Poniedziałek 16:55 17:55 126
Ewa Kiełpińska Wtorek 16:00 17:00 219
Piotr Kloska Piątek 15:45 16:45 Hala sportowa
Mariusz Kłujszo Wtorek 16:00 17:00 Pokój nauczycielski
Szymon Kocik Czwartek 17:00 18:00 116
Dorota Kołpak Cwartek 17:00 18:00 25
Karolina Konieczna Wtorek 17:00 18:00 Biblioteka
Kamila Kotkowska Środa 16:00 17:00 118
Adrian Kowalski  Wtorek 16:00 17:00 B2.01
Joanna  Kraus Czwartek 15:30 16:30 126
Marzena Krasowska Środa 15:30 16:30 127
Joanna Krawczyk Wtorek 16:00 17:00 B 2.01
Anna Kreft Wtorek 19:00 20:00 220
Kinga Krenska Wtorek 16:00 17:00 014
Manuela Kropisz Czwartek 16:50 17:50 213
Barbara Krupa Poniedziałek 16:00 17:00 104
Mariola Kulaszewicz Poniedziałek 16:00 17:00 16
Paulina  Kulpaczyńska Wtorek 15:30 16:30 219
Anna Labudda Poniedziałek 15.30 16.30 211
Katarzyna Lange Wtorek 15:30 16:30 222
Oliwia Lewandowska Poniedziałek 16:05 17:05 15
Janina  Linstedt Czwartek 16:00 17:00 125
Mariusz Lis Czwartek 16:00 17:00 117
Tomasz Lizak Wtorek 16.00 17.00 B2.01
Anna Lototska Piątek 16:00 17:00 127
Katarzyna Loose-Kulinkowska Poniedziałek 15:30 16:30 B2.01
Magdalena  Lubiejewska Czwartek 16:00 17:00 119
Anna  Łuczak  Poniedziałek 16:00 17:00 220
Karolina Maciejewska Czwartek 16:00 17:00 227
Paulina  Mierzejewska  Poniedziałek 19:30 20:30 219
Karolina Mikuczyńska Czwartek 15:30 16:30 225
Filip Modrzejewski Wtorek 16:50 17:50 228
Kaja Muszarska Czwartek 16:00 17:00 110
Elżbieta Nawrocka Czwartek 16:00 17:00 13
Zbigniew Nikołajuk Wtorek 16:00 17:00 Pokój trenerów 
Oliwia Nowińska Czwartek 16:30 17:30 116
Elżbieta Okroy Wtorek 15:30 16:30 Pokój nauczycielski
Bożena Ormińska Czwartek 15:30 16:30 30
Anna  Pianka Czwartek 16:00 17:00 013
Joanna  Piechowska-Bugajska  Poniedziałek 17:50 18:50 Pokój trenerów 
Magdalena Pietruszka  Wtorek 16:00 17:00 026
Magdalena  Popowicz Piątek 16:00 17:00 112
Andrzej Przybycień Wtorek 15:30 16:30 123
Magdalena Przybyszewska Poniedziałek 19:30 20:30 217
Małgorzata  Radke Wtorek 16:00 17:00 13
Emilia Radwańska Wtorek 15:30 16:30 224
Agnieszka  Różańska  Wtorek 15:30 16:30 Aula
Anna Rzepka Czwartek 17:00 18:00 15
Małgorzata  Sadownik Poniedziałek 16:00 17:00 229
Natalia Sadura Wtorek 15:30 16:30 103
Marek Siedlec Wtorek 16:05 17:05 126
Aleksandra Sikorska Wtorek 16:00 17:00 B2.01
Dawid Sitarczyk  Wtorek 16:00 17:00 B2
Urszula Siwińska Wtorek 16:00 17:00 217
Katarzyna  Skałuba  Wtorek 16:00 17:00 23
Halina Skupin Poniedziałek 17:00 18:00 116
Artur Słomka Piątek 16:00 17:00 220
Joanna  Sobczyk - Formella Piątek 17:00 18:00 116
Sylwia Sowa Piątek 17:00 18:00 Biblioteka
Marcin Sprengel Wteorek 16:00 17:00 28
Emilia Stańczuk Środa 15:30 16:30 220
Agnieszka Stasiak Wtorek 16:50 17:50 227
Lidia  Sternicka Czwartek 15:30 16:30 211
Monika Subotowicz-Bychowska Poniedziałek 17:00 18:00 029
Monika Suchomska Czwartek 16:00 17:00 124
Alicja Surmacz Wtorek 16:00 17:00 pokój trenera B2.01
Emilia Sykutera Czwartek 16:00 17:00 222
Katarzyna  Szarkowska Środa 15:00 16:00 102
Hanna  Szarmach  Środa 16:30 17:30 116
Katarzyna Szczodrowska Wtorek 16:00 17:00 211
Wojciech  Szczudło  Czwartek 17:00 18:00 B 2.01
Paulina  Szewczyk Czwartek 15:30 16:30 228
Patrycja Szulist Środa 17:00 18:00 116
Marzena Szrajnert Wtorek 16:00 17:00 217
Aleksandra Szwaracka Wtorek 15:30 16:30 225
Agnieszka Szwarc Poniedziałek 16:00 17:00 209
Barbara Ściuk Poniedziałek 16:00 17:00 119
Izabela  Średzińska Wtorek 15:30 16:30 28
Elżbieta Tofil Wtorek 16:00 17:00 106
Anna Tomkowska Wtorek 16:00 17:00 211
Karolina  Trzebiatowska  Wtorek 16:00 17:00 220
Aleksandra Walenciak Piątek 16:00 17:00 027
Malwina Wasilewska Wtorek 15:00 16:00 122
Karolina Wasilewska Czwartek 16:00 17:00 23
Kalina Wawrzyniak Wtorek 16:00 17:00 115
Aleksandra Wegner Wtorek 15:30 16:30 219
Stanisław Węsierski Środa 16:30 17:30 209
Marzena Wiercioch Poniedziałek 15:30 16:30 228
Bożena Więcław Wtorek 16:00 17:00 026
Aleksandra Wojnarowska Poniedziałek 16:00 17:00 13
Edyta Wojniłowicz Poniedziałek 16:50 17:50 226
Szymon Wójcik  Wtorek 16:00 17:00  B 2.01
Patrycja Wrycza Poiedziałek 17:00 18:00 113
Anna Zdybel Środa 15:30 16:30 26
Bożena  Zielonka Środa 16:00 17:00 20
Grażyna  Złotowska Wtorek 15:30 16:30 225

 

 

Data dodania: 2022-10-31 22:06:30
Data edycji: 2024-04-05 08:12:05
Ilość wyświetleń: 2044

Dzieje chemii i przemysłu chemicznego biegną dalej naprzód! W tej dziedzinie nie ma ani stacji końcowej, ani stanu nasycenia, ani skrzepnięcia fali wielkiej ewolucji.

Eugeniusz Kwiatkowski
Gmina Kolbudy
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej