Czcionka:

A+A-

Kontrast:

''Lepsza przyszłość''

''Lepsza przyszłość''
         W dniu 9.05.2023 r. nasza szkoła, którą reprezentowały Pani Dyrektor Sabina Leyk- Kania, psycholog Aleksandra Krzywda i pedagog Agnieszka Jadczak brały udział w spotkaniu w Urzędzie Gminy Kolbudy na temat projektu "Lepsza przyszłość". Jest to program wsparcia zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży. 
         Założeniem programu, które realizuje urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego we współpracy z Wojewódzkim Szpitalem Psychiatrycznym im.prof. Bilikiewicza w Gdańsku jest przeciwdziałanie zaburzeniom psychicznym dzieci i młodzieży a także odpowiednio wczesne.
rozpoznanie problemów natury psychicznej. 
         Nasza szkoła otrzymała tablet za pomocą, którego będziemy mogli uczestniczyć w aplikacji. Jes to portal wsparcia dla młodych osób w kryzysie psychicznym ułatwiającym kontakt ze specjalistą
www.pomorskiedlaciebie.pl 
https://www.facebook.com/watch/?v=253219537237447                                 
         Więcej informacji na stronie:  https://www.kolbudy.pl/wiadomosci/aktualnosci/6602-lepsza-przyszlosc-przeciwdzialanie-zaburzeniom-psychicznym-dzieci-i-mlodziezy
Data dodania: 2023-05-11 13:49:16
Data edycji: 2023-05-11 13:55:39
Ilość wyświetleń: 63

Dzieje chemii i przemysłu chemicznego biegną dalej naprzód! W tej dziedzinie nie ma ani stacji końcowej, ani stanu nasycenia, ani skrzepnięcia fali wielkiej ewolucji.

Eugeniusz Kwiatkowski
Gmina Kolbudy
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook