Czcionka:

A+A-

Kontrast:

MIESIĄC ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU

MIESIĄC ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU

Przez cały kwiecień w naszej szkole mówiliśmy o zaburzeniach ze spektrum autyzmu, o relacjach rówieśniczych, emocjach oraz o zmysłach. Uświadamialiśmy uczniów, oraz siebie nawzajem, czym są zaburzenia autystyczne, tworzyliśmy maty sensoryczne, poznawaliśmy nasze emocje, uczyliśmy się je rozróżniać i akceptować. Aby jednak realnie wspomóc osoby w spektrum postanowiliśmy zorganizować kiermasz niebieskich babeczek oraz wyrobów ceramicznych autorstwa uczestników warsztatów terapii zajęciowej z gdańskiego Stowarzyszenia Pomocy Osobom Autystycznym. Dzięki pełnemu zaangażowaniu ze strony uczniów, rodziców i nauczycieli udało nam się zebrać ponad 1700 złotych, które w całości zostały przekazane na rzecz wsparcia i terapii osób z autyzmem. 

Dziękujemy wszystkim za wsparcie akcji i już teraz zapraszamy na kolejną edycję niebieskiego kiermaszu, która odbędzie się za rok. 

zespół nauczycieli wspomagających proces kształcenia

Data dodania: 2023-05-08 14:38:42
Data edycji: 2023-05-08 14:44:30
Ilość wyświetleń: 40

Dzieje chemii i przemysłu chemicznego biegną dalej naprzód! W tej dziedzinie nie ma ani stacji końcowej, ani stanu nasycenia, ani skrzepnięcia fali wielkiej ewolucji.

Eugeniusz Kwiatkowski
Gmina Kolbudy
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook