Oswojone Emocje - Szkoła Podstawowa w Kowalach

Oswojone Emocje

Szanowni Państwo,

Fundacja Animusz we wspóÅ‚pracy z GminÄ… Kolbudy serdecznie zaprasza uczniów klas VI-VIII oraz nauczycieli i rodziców PaÅ„stwa szkoÅ‚y do udziaÅ‚u w nadchodzÄ…cych warsztatach, które odbÄ™dÄ… siÄ™ tej jesieni.

Pierwszy warsztat, Oswojone Emocje, jest skierowany do młodzieży klas VI-VIII i odbędzie się 22 września w Jankowie Gdańskim. Podczas tego spotkania młodzież będzie miała okazja pracować z doświadczonymi psychoterapeutami oraz zdobywać umiejętności, pomogą im w budowaniu harmonijnego życia oraz lepszego rozumienia siebie i swoich uczuć. Warsztat zaplanowany jest w godzinach 11:00-17:00.

Kolejny warsztat, Monolog WewnÄ™trzny, skierowany jest do osób dorosÅ‚ych i  zaplanowany na 5-6 października, pozwoli uczestnikom odkryć siÅ‚Ä™ swojego wewnÄ™trznego dialogu. Uczestnicy nauczÄ… siÄ™, jak przeksztaÅ‚cać negatywne myÅ›li w pozytywne, co wpÅ‚ynie na budowanie ich pewnoÅ›ci siebie i codzienne samopoczucie.

Warsztat jest dwudniowy i zaplanowany jest w godzinach 10:00-17:00.

Warsztaty to doskonaÅ‚a okazja do rozwoju osobistego, dbania o stan emocjonalny zarówno mÅ‚odzieży, jak i dorosÅ‚ych. Maksymalna liczba uczestników to 12 osób na grupÄ™. ZachÄ™camy do szybkiego zapisu!

W celu uzyskania szczegóÅ‚owych informacji oraz rejestracji prosimy o kontakt: fundacjaanimusz@gmail.com. lub tel. 511 088 096.

Na wszystkie warsztaty zapisy są już otwarte.

Fundacja Animusz

Data dodania: 2024-09-10 14:35:10
Data edycji: 2024-09-10 14:36:52

Dzieje chemii i przemysÅ‚u chemicznego biegnÄ… dalej naprzód! W tej dziedzinie nie ma ani stacji koÅ„cowej, ani stanu nasycenia, ani skrzepniÄ™cia fali wielkiej ewolucji.